Event art


Współpracujemy z agencją "Czterolistna Koniczyna" od kilku lat, która świetnie sobie radzi z każdym powierzonym zadaniem. Pracownicy i animatorzy są zawsze zaangażowani, osobami energicznymi, komunikatywnymi i kreatywnymi. Firmy zawsze samodzielnie nam przygotowywała różnorodne programy artystyczne z których byliśmy bardzo zadowoleni.

Toyota 


Agencja "Czterolistna Koniczyna" organizowała dla nas występ muzyczny kolęd. Umiliła przepięknymi głosami i instrumentami nasz wieczór, ale przede wszystkim wprowadziła nas jeszcze raz w klimatyczny czas Świąt, zarówno poprzez śpiew jak i prowadzenie całości imprezy. Serdecznie polecam agencje "Czterolistna Koniczyna". Za rok również będziemy chcieli, aby to właśnie Oni przygotowali dla nas kolejny koncert.

Małgorzata Konap, Dom Kultury Dąbrowa

 

 

Wedding Art.

 

Agencja "Czterolistna Koniczyna" pomogła nam w organizacji naszego wesela. Dziewczyny zajęły się kompleksowo naszym przyjęciem. Pomogły nam w wyborze sali, fotografa, orkiestry, ale także i osobiście zajęły się wszelką papeterią, oprawą i dekoracją. Pomogły nam zorganizować piękne przyjęcie, które zawsze będziemy pamiętać, ale przede wszystkim były dla nas wielkim wsparciem! Nie musieliśmy się denerwować i przejmować wszystkim, bo wiedzieliśmy, że jest z Nami osoba, która nad tym wszystkim czuwa, a my spokojnie mogliśmy zająć się zabawą. Dziękujemy za organizację i za wsparcie!

Ania i Michał

 

Profesjonalizm, sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie - te cechy napotkaliśmy w agencji "Czterolistna Koniczyna" podczas wspólnego planowania z konsultantką wesela.  Ta pomoc oszczędziła nam przede wszystkim bardzo dużo nerwów i stresu w trakcie przygotowań do Wesela i Ślubu oraz w samym najważniejszym dla nas dniu. Całym sercem polecam skorzystanie z usług Agencji "Czterolistna Koniczyna" wszystkim osobom, które planują jakąś ważna uroczystość.

Agata i Mariusz
 

 

Ponieważ mieszkamy za granicą potrzebowaliśmy kogoś na miejscu przy pomocy organizacji naszego ślubu i wesela. Agencja "Czterolistna Koniczyna" zawsze wywiązywała się ze swoich zobowiązań i była bardzo profesjonalna. Poświęcano nam czas o każdej dla nas dogodnej porze, nawet jeśli były to wieczory czy weekendy. Dostawaliśmy wiele opcji na wszystkie potrzebne usługi. Bardzo zaoszczędziło nam to czas. W dniu ślubu mogliśmy się wspólnie z rodziną i znajomymi cieszyć tym dniem, ponieważ agencja "Czterolistna Koniczyna" czuwała nad całą uroczystością. Serdecznie polecamy ich usługi!

Monika i Fabian

© Your Company. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation